ОТЧЕТ ЗА ДЕЙНОСТТА НА НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ „РАЗВИТИЕ-1870” ПРЕЗ 2025 ГОДИНА
„През черни робски дни, със чувство благородно, деди ни сеяли са здрави семена. Завет си техен ти, читалище народно, възмогвай се, крепни, излъчвай светлина!”
Отчет с дейността на Народно читалище „Развитие-1870”:





